TEL: 0523-184 50         E-POST: INFO@RYLANDERS.SE


Det kompletta Installationsföretaget, med kunden i centrum,
​​​​​​​Välkommen att besöka oss på Kontorsvägen 4 i Lysekil
Vi tar dig genom el och vatten!
​​​​​​​
_______________________________________________________

Kontakt - Montörer

MJMJ
MJ

Magnus Johansson

​​​​​​​Installationschef EL
0523-18455
mj@rylanders.se
Johanna Gunnarsson
0523-666 461
​​​johanna@rylanders.se



Frank Hedberg

0523-666 460   frank@rylanders.se

Gustav Lundberg

0523-666 468
 
gustav@rylanders.se

Göran Andersson

0523-666 465
 
goran@rylanders.se

Jim Lundh

0523-666 467 
​​​​​​​
jim@rylanders.se

Jakob Karlsson

0523-666 473
​​​​​​​
jakob@rylanders.se

Pontus Johansson

0523-666 462
​​​​​​​ 
pontus@rylanders.se

Hugo Arvidsson

0523-666 464
​​​​​​​hugo
@rylanders.se

Tony Knutsson

0523-666 466
​​​​​​​ 
tony@rylanders.se

Elektriker på Skaftö



Mattias Larsson

0523-666 474
​​​​​​​​​​​​​​mattias.l@rylanders.se
Andreas Samuelsson
0523-666 463

​​​​​​​