Om kontoret

Kontoret finns på andra våningen i vår fastighet på Dalskogens nya handels & industriområde vid infarten till Lysekil.
Vår målsättning är att lösa alla typer av el & vvs-problem från projektering till färdig anläggning och att vi skall ha långsiktiga relationer med våra kunder.


Magnus ”Babban” Karlsson
VD
0523-184 51 babban@rylanders.se

Sylvia Olofsson
Administration/Ekonomi
0523-66 64 75
sylvia@rylanders.se
Peter Olsson
Installationschef VVS
0523-184 57 
peter@rylanders.se
Michael Skansberg
Arbetsledare VVS
0523-184 54 
michael@rylanders.se

Magnus Johansson
Installationschef EL
0523-184 55 
mj@rylanders.se

Magnus Karlsson
Butikschef
0523-184 52 
magnus@rylanders.se ​​​​​​​

Anton Petri
Butik & Badrum
0523-184 56
Anton@rylanders.se